< Попередня новина


Електронний облік деревини: боротьба з незакнним обігом деревини триває

13.02.2020 14:42 | давність новини: 140 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Державне агентство лісових ресурсів України інформує про запровадження електронного обліку деревини на державних комунальних підприємствах, які входять до сфери управління інших органів влади та обласних рад. На сьогодні за інформацією оператора Системи електронного обліку деревини (ЕОД) – державного підприємства «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» до Системи ЕОД підключається все більше лісогосподарських підприємств.
     Мешканці 16 областей України можуть перевірити онлайн законність заготівлі деревини у пілотному проекті е-реєстру заготівлі та онлайн – карти рубок. Кожна людина може зайти з комп’ютера чи телефону на сайт LK.UKRFOREST.COM  та ознайомитися з переліком лісорубних квитків на заготівлю деревини або перевірити на карті законність здійснення рубок.
     У Вашому телефоні має бути ввімкнена геолокація. Тоді на он-лайн карті автоматично визначиться ваша геопозиція у лісі. Натиснувши на відповідний номер виділу, ви побачите інформацію про рубку а також зможете переглянути відповідний лісорубний квиток.
     Реєстр містить низку операцій, зокрема, можна обрати необхідну область, лісгосп, лісництво, квартал, виділ, систему і тип рубок, їхній статус та період проведення.
     У загальному переліку можна обрати «Переглянути» та детально ознайомитися з тим чи іншим лісорубним квитком та ділянками, на яких відбуватиметься заготівля деревини та переглянути на онлайн-карті.
     Зараз державне підприємство «Лісогосподарський інноваційно-аналітичний центр» Держлісагенства продовжує процес технічного завантаження документів та он-лайн карти, вдосконалює сервер.
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)