< Попередня новина


Голова обласної державної адміністрації ознайомився з роботою лісгоспу

4.05.2020 12:03 | давність новини: 34 дн.
Автор:  Прес-служба ДП “Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Державне підприємство «Славутське лісове господарство» з робочим візитом відвідали голова Хмельницької обласної адміністрації Габінет Д.А. та народний депутат Стефанчук М.О.. Супроводжували гостей у робочій поїздці начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Пешко П.С. разом із своїми заступниками.
     Була оглянута та  проаналізована система спостереження за протипожежною безпекою лісів у районі, яка включає в себе три вишки з відеокамерами, виведені на екрани комп’ютерів  для цілодобового спостереження. Показано гостям  склад  протипожежних засобів, інструментів  та пожежні  автомобілі підприємства. Ознайомились із роботою лінії по вирощуванню сіянців із закритою кореневою системою італійської фірми «Urbinati», холодильними камерами де зберігається насіння та посадковий матеріал.
     Гості були приємно здивовані роботою на ділянці рубки  лісу механізованого лісозаготівельного комбайну «Харвестер». Машина практично заміняє собою велику лісорубну бригаду, та є більш безпечною у питаннях безпеки життєдіяльності та охорони праці.
     Були оглянуті різновікові посадки лісових культур лісового господарства, протипожежні смуги. Роз’яснено гостям особливості росту цінних порід деревини та умови їх захисту.
    На завершення робочої поїздки голова Хмельницької обласної державної адміністрації Габінет Д.А. сказав:  «Спілкуючись з працівниками лісового господарства я розумію, наскільки ці люди віддані своїй справі, наскільки професійно виконують свою роботу. Це справжні патріоти, які люблять свою землю і намагаються зберегти і примножити природні багатства України. Бажаю всім працівникам лісового господарства здоров’я, терпіння, невичерпної енергії!».
 
     Прес-служба ДП “Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)