< Попередня новина


Готуємось до весни

6.02.2020 11:17 | давність новини: 23 дн.
Автор:  Прес-служба лісгоспу
Категорія: Загальні новини

     На календарі – холодний зимовий лютий місяць, а у реальному житті – фактично рання весна. ДП «Славутський лісгосп» вже активно готується до цьогорічної лісокультурної кампанії. Під час весняної посадки лісу 2020 року славутські лісівники планують відтворити понад 130 га лісів.
На всі ділянки, заплановані під заліснення, вже складено проекти лісових культур з врахуванням наукових рекомендацій і індивідуального підходу до кожної ділянки по визначенню схеми змішування головної та супутніх порід.
     Головною породою при створенні лісових культур - є сосна звичайна, дуб звичайний, модрина європейська. Також до складу лісових культур буде введено інші лісові породи: клен гостролистий, дуб червоний, липу, горіх , горобину, яблуню, грушу та інші. 
     Вирощено необхідну кількість посадкового матеріалу – 2,3 млн. штук стандартних сіянців, якого цілком достатньо для відновлення та виправлення лісових насаджень. Нині у лісгоспі проводяться роботи із підготовки техніки, інвентарю. Для весняної лісокультурної кампанії підприємство повністю забезпечене необхідним інструментом, інвентарем та механізмами для якісного та своєчасного проведення лісокультурних робіт. 
 
     Прес-служба лісгоспу

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)