< Попередня новина


Громадська рада Славутчини обговорила проект Концепції розвитку мисливського господарства

29.01.2020 13:56 | давність новини: 31 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Під час чергових зборів Громадської ради при Славутській райдержадміністрації  обговорили законопроект, який має вдосконалювати ведення лісового та мисливського господарства району та країни. У заході взяли участь представники користувачів мисливських угідь району, мисливська громадськість, мисливствознавець району Караван М.І.
     Лісове господарство невід’ємне від іншої його частини – мисливського. Саме тому працівник державного лісового господарства у своєму виступі висвітлив деякі ключові пропозиції до концепції розвитку мисливського господарства.
       «На мисливське господарство останнім часом вилито багато негативу, саме тому мисливська галузь переживає значний спад, - зазначив Микола Ігорович.  Назрів час визначити і напрямки розвитку мисливства, оскільки воно не лише частина економіки країни, яка забезпечує фінансову підтримку підприємств, що виробляють набої, мисливський одяг, та інші приладдя. Це і охорона та відтворення тваринного світу» Мисливствознавець району, зокрема наголосив на необхідності розробки і вдосконалення мисливського законодавства.
     «Якщо ми не використаємо цей шанс зміни ситуації, то можемо втратити мисливство як галузь взагалі, - наголосив Микола Караван, - оскільки одним із законопроектів, зареєстрованим радою минулого скликання, є заборона мисливства в Україні взагалі. А полювання це – традиції віків, культура, виховання молоді! В першу чергу мова йде про законодавче врегулювання між користувачами угідь і власниками, земельних ділянок, стимулювання ведення мисливського господарства, мисливських ферм. Перші паростки цього вже є на Волині та Закарпатті де створено кілька приватних мисливських ферм по розведенню оленя європейського».
     Загальні витрати на ведення мисливського господарства мисливських угідь підприємства за 2019 рік склали більше 400 тисяч гривень. Загальні надходження від ведення мисливського господарства склали 210 тисяч гривень. Середня самоокупність господарства за 2019 рік 48%. Розглянуто 9 справ про порушення правил полювання, загальна сума штрафів складає 1154 гривні.                                                   
     Прес служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)