< Попередня новина


ІНФОРМАЦІЯ ПРО НЕЗАКОННЕ ДОБУВАННЯ ЛОСЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО

5.12.2019 14:32 | давність новини: 248 дн.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутське ЛГ"
Категорія: Загальні новини

     30.11.2019 року в лісництві «Кряжова Буда» ДП «Славутське лісове господарство» проводилося полювання по ліцензії добування козулі № 072649.
Перед початком полювання учасникам, а саме мисливцям в складі 14 чоловік було проведено інструктаж, щодо дотримання правил полювання, також було наголошено, що категорично забороняється стріляти заборонених для полювання тварин, в тому числі Лося Європейського, який занесений до Червоної книги України.
     Під час проведення полювання здійснюючи четвертий загін, пролунали постріли, і один із загоничів повідомив лісничого, що в даній загонці він бачив двох Лосів, а мисливці, що перебували на номерах стріляли саме по них. 
     Лісничий про дану подію повідомив мисливствознавця району. Провівши огляд місця полювання, було виявлено незаконно добуту тварину самця Лося з вогнепальними пораненнями. На місце події було викликано працівників Славутського відділу НП, які по зібраних матеріалах відкрили кримінальне провадження за ст.248 ч.1 КК України, (злочини проти довкілля, а саме - Незаконне полювання). Відповідальність передбачена даною статтею -  штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від ста шістдесяти до двохсот сорока годин, або обмеження волі на строк до трьох років.
Також мають бути відшкодовані користувачу мисливських угідь збитки заподіяні у наслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання у сумі 130 тисяч гривень, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 07 листопала 2012 року №1030 із змінами і доповненнями, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2018 року № 796.
     На даний час правоохоронними органами проводиться  досудове розслідування.   
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)