< Попередня новина


Лісівники Славутчини долучились до акції «Посади дерево миру»

15.04.2019 16:37 | давність новини: 183 дн.
Категорія: Загальні новини

     Бюро Української Греко-Католицької Церкви з питань екології за підтримки Мінприроди ініціює чергову хвилю безтермінової екологічної акції «Посади дерево миру», метою якої є привернення уваги до соціально-екологічних наслідків війни, єднання в молитві для відновлення миру.
     Підтримали ініціативу і у ДП «Славутський лісгосп», та посприяли в озелененні церкви святого Івана Богослова у місті Нетішин та входу до храму Святих Апостолів Петра і Павла у міському парку культури та відпочину, завдяки зміні стилю парку на дружній до природного довкілля.
     «Уся наша Християнська Спільнота щиро дякує парафіянам у здійсненні акції «Посади дерево миру», а також висловлюємо слова вдячності Славутському лісовому господарству за виділені нам самшит та ялівець. Ваша допомога є безцінною. Хай Господь Бог благословить Вас і Ваші родини»  -подякував настоятель храму о. Назар.
     Довідка: Всеукраїнська акція «Посади дерево миру» була започаткована Бюро УГКЦ з питань екології 6 листопада 2016 року з метою привернути увагу до катастрофічних соціально-економічних наслідків війни на Сході України і, об»єднаючись у молитві та ділах милосердя стосовно Божого створіння внести посильну лепту для їх подолання.
     Щорічно відбувається дві хвилі акції (весна-осінь), в рамках яких завдяки підтримці Мінприроди та Національних парків було висаджено десятки тисяч дерев миру по всій Україні, а зокрема у прифронтовій зоні. Численні алеї, сади та сквери миру символізують спільне прагнення всіх людей доброї волі до  відновлення миру в країні, миру з Богом та миру зі всім створінням.
Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)