< Попередня новина


НЕ ДОПУСТІТЬ ПОЖЕЖІ

13.04.2020 09:14 | давність новини: 55 дн.
Категорія: Загальні новини

Кожного року протипожежний період розпочинається зі спалювання торішньої трави та листя. Дуже часто вогонь переходить на лісові насадження
Аналіз причин лісових пожеж показує, що абсолютна більшість таких випадків стається з вини людей в наслідок порушення правил пожежної безпеки.
              З метою зменшення кількості лісових пожеж працівники лісової охорони ДП «Славутсьеке лісове господарство» спільно з працівниками органів місцевого самоврядування, Славутського ВП ГУ НП в Хмельницькій області, РС ГУ ДСНС України в Хмельницькій області проводять профілактичні заходи та спільні рейди під час яких: ведуть роз’яснювальні бесіди серед населення, розміщують інформаційні банери та плакати. 
ДП «Славутський лісове господарство» з метою запобігання лісових пожеж проводиться робота по влаштуванню та поновленню мінералізованих смуги, які допомагають зупинити вогонь.
              ДП «Славутське лісове господарство звертається до свідомого населення м. Славута та Славутського ройону з проханням у вихідні та св»яткові дні обмежити відвідування лісових масивів з високим класом пожежної небезпеки та дотримуватись розпорядження Хмельницької ОДА щодо заборони в»їзду автотранспортних засобів в лісові масиви в пожежонебезпечний період та вимог карантину.
Декілька порад при виявленні чи потраплянні у лісову пожежу:
- негайно повідомити оперативно-рятувальну службу по телефону «101»;
- зателефонувати на цілодобову гарячу лінію ДП “Славутський лісгосп” – 7 - 14 - 59
- не панікувати та не приймати поспішних, необдуманих рішень.
 

З повагою
Адміністрація ДП “Славутське лісове господарство”

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)