< Попередня новина


ОРГАНІЗАЦІЯ ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА ЗДОРОВ’Я ТА БЕЗПЕКУ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ

7.03.2019 15:44 | давність новини: 79 дн.
Автор:  Інженер ОП
Категорія: Загальні новини

     Очікуваними результатами функціонування системами управління охороною здоров’я і безпекою праці є запобігання травмам і шкоді для здоров’я працівників, а також забезпечення безпечних і здорових умов праці на робочому місці. Для кожної організації важливо унеможливити, або мінімізувати ризики у сфері ОЗіБП за допомогою проведення результативних запобіжних заходів.
     Упровадження системи управління ОЗіБП, яка відповідає основниму міжнародному стандарту ISO 45001:2018 , дасть змогу організації управляти ризиками у сфері ОЗіБП і поліпшувати відповідні показники.
     Не чекаючи на ухвалення ризик-орієнтованих підходів на законодавчому рівні, за участі міжнародних експертів з питань безпеки праці, аудиторів із стандартів ISO, проведений вже другий семінар з управління ризиками в системах безпеки та гігієни праці для фахівців підприємств лісової галузі.
     Ми дізналися про новітні методи та інструменти оцінки виробничих ризиків, про впровадження процедури управління ризиками, а також про вимоги до аудиту систем менеджменту гігієни та охорони праці. Вимоги міжнародних стандартів допоможуть нам у впровадженні сучасної та ефективної європейської системи менеджменту у сфері виробничої безпеки.
Інженер з охорони праці В. Гавура

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)