< Попередня новина


Природа завжди берегла людей

27.04.2020 10:26 | давність новини: 41 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     Карантинні заходи, запроваджені з протидії поширенню короновірусної інфекції COVID-19 трохи ускладнили нам життя. Проте лісівники, як і інші свідомі громадяни нашої країни, продовжують виконувати свою звичну та необхідну роботу.
     Ми обмежили всі контакти, доступ на територію сторонніх людей. Вимагаємо від своїх працівників звести ділове спілкування з нашими клієнтами і замовниками до мінімуму, або ж проводити його в онлайн -режимі за допомогою електронних засобів зв’язку.  За крайньої потреби – дотримуємось рекомендацій МОЗ. Ми державна організація, маємо забезпечувати здійснення всіх планових показників та програм, зокрема, й із відновлення лісів, вивозу та переробки деревини. Нам не звикати до викликів. Ми вже пережили кілька криз і маємо досвід. Ми на цілодобовому чергуванні, це знають наші рідні та друзі. Відчувається,що й люди, з якими мешкаємо в однім містечку, з надією дивляться на нас, лісівників, бо знають, що саме лісівники можуть прийти на поміч у будь-якій ситуації. Більшість наших лісівників пройшли службу у війську, цілодобові рейди, різноманітні навчання. Готові боротися за своє життя, життя рідних і земляків. Головне  уберегтися від панічних настроїв і вберегти від цього наших співгромадян.
     Лісівників вважають людьми загартованими, адже завжди працюють на свіжому повітрі, допомагають природі, заготовляють лісові дари: трави, ягоди, сприяють розвитку мисливської галузі (як повноцінного фермерського напрямку), а тому вірять, що в лісі безпечніше, матінка природа обов’язково захистить і допоможе перебороти всі недуги. Як і щороку, навесні виконують свою роботу: саджають лісові культури, створюють експериментальні плантації цінних порід дерев, заготовляють деревину. Ми працюємо на свіжому повітрі, у лісі – там природні фітонциди і немає скупчення людей. Виконуємо найголовніше – завершуємо всі лісокультурні роботи. Робота то є перший протикризовий засіб і карантин то не перешкода.
     Ліси відіграють величезну роль у боротьбі з пандемією. Саме природа, перш за все, береже людей.
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
     

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)