< Попередня новина


Продовжує роботу лінія точного висіву насіння

16.04.2021 15:00 | давність новини: 23 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»
Категорія: Загальні новини

     У Державному підприємстві «Славутське лісове господарство» нарощуються об’єми вирощування сіянців із закритою кореневою системою, на першій в Україні поточно-автоматичній лінії для точного висіву насіння фірми Urbinati (Італія). Вже понад два роки наші лісівники повністю автоматизували процес посадки лісового насіння. Продуктивність даної лінії дозволяє висівати до 500 касет на 1 годину.
     Комплекс по вирощуванню сіянців із закритою кореневою системою запрацював на повну потужність. Виконується основна ціль створення комплексу по забезпеченню хмельницьких лісових господарств сіянцями основних лісотвірних порід дерев із закритою кореневою системою. Субстракт для посіву являє собою торфосуміш з додаванням комплексу мінеральних добрив.  Працюють спеціальні холодильні камери, як для зберігання насіння, так і для посадкового матеріалу, де підтримується оптимальна вологість та температура. Схожість сіянців майже стовідсоткова. Людей замінив конвеєр.
     Павільйон для вирощування сіянців розширено на вирощування 700 тисяч штук сіянців лісових порід. Таким чином конвеєр має забезпечити всю область садивним матеріалом із закритою кореневою системою, і відмовою від ручної праці та доведення її до повної автоматизації.
     Ми надали допомогу у кількості 10 тисяч сіянців із закритою кореневою системою Зміївському та Куп’янському лісгоспам, Харківського обласного управління, які сильно постраждали від пожеж минулого року. Таким чином ми забезпечили колег зі сходу, високоякісним садивним матеріалом для потреб лісовідновлення та лісорозведення.                 Спільними зусиллями та запровадженням нових технологій ми посприяємо частковому розв’язанню проблем всихання лісів, оновлення насадження і переходу до вирощування лісів на засадах, наближених до природи лісівництва.
 
     Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)