< Попередня новина


Проведення тижня та Дня охорони праці в Державному підприємстві «Славутське лісове господарство»

26.04.2019 14:50 | давність новини: 120 дн.
Автор:  Інженер з охорони праці Гавура В.
Категорія: Загальні новини

     ДП «Славутський лісгосп» розташований на території Славутського адміністративного району Хмельницької області і формується із 18 лісництв та авто гаража. Середньооблікова кількість працюючих за 2018 рік склала 130 чоловік, з яких 15 жінки.
     В конторі лісгоспу обладнаний кабінет, здійснюється  ремонт класу з охорони праці з питань техногенної безпеки, загальною площею 32 кв. м, а також кутки з охорони праці в 5 –х підрозділах підприємства, в інших підрозділах обладнані куточки з охорони праці. В авто гаражі планується обладнання класу з безпеки руху комп’ютерних тренажерів.
     В 2018 році службою охорони праці спільно із іншими службами проведена наступна робота:
Проведено навчання всіх робітників згідно розробленої програми по охороні праці, пожежно-технічного мінімуму, а також проведено перевірку знань.
Проведено навчання та перевірку знань з питань охорони праці в Українському центрі підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства м. Боярка.
Проведений конкурс дитячого малюнку «Охорона праці – очима дітей».
     Проведено навчання та перевірка знань електротехнічного персоналу, а також інженерно-технічних працівників відповідальних за електробезпеку та інженера з ОП в ТзОВ «Подільському навчально-технічному центрі» м. Славута.
     Проведено тиждень та День охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці», та надана матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем сім’ям загинувших та потерпілих на виробництві.
     Проведено оперативний адміністративно-громадський контроль 3-го рівня, згідно затвердженого графіка.
Забезпечено проведення медогляду 59 працівникам.
     Працівники забезпечувались спеціальним одягом, взуттям, ЗІЗ, медикаментами, та кожен виробничий  підрозділ – первинними засобами пожежогасіння.
     На протязі 2018 року не зареєстровано жодного нещасного випадку пов’язаного з виробництвом.
Згідно статті 19 Закону України «Про охорону праці» на протязі року було використано на охорону праці 270600 гривень, що становить від фонду оплати праці за попередній рік – 4,1%, або витрачено на кожного працівника лісгоспу близько – 4268 гривень.
 
 
Інженер з охорони праці Гавура В.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)