< Попередня новина


Школярі щедрували у лісгоспі

14.01.2020 16:06 | давність новини: 208 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»
Категорія: Загальні новини

     Продовжується цикл новорічно-різдвяних свят, наповнений піднесеним настроєм, щирими привітаннями та радістю. До лісівників приходять колядники та щедрівники, аби на увесь рік побажати їм добробуту та процвітання. Славутський лісгосп приймає у себе колядників та щедрівників щорічно. Такі гості завжди приносять нам світло, радість та насолоду від споконвічних українських народних звичаїв.
     Колектив лісгоспу на свято Маланки, радо зустрів гостей із будинку дитячої творчості. Школярі презентували лісівникам колоритну різдвяну міні-виставу, натхненно і талановито співали, колядували, бажали господарям усіляких гараздів, нових виробничих звершень, щасливого та успішного 2020 року для них та їхніх родин. Лунали радісні та жартівливі щедрівки з побажаннями, щоб рік був по справжньому щедрий на все найкраще.
     Лісівники подякували колядникам за гарні побажання та подарований настрій та пригостили їх смачними солодощами. На згадку зробили загальне фото, яке збереже пам’ять про чудові та неповторні зимові свята до наступного року.
     Прес-служба ДП «Славутське лісове господарство»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)