< Попередня новина


Славутський район: рятувальники та працівники лісгоспу відпрацювали спільні дії з ліквідації умовної лісової пожежі

23.05.2019 14:56 | давність новини: 1 р.
Автор:  Славутський районний сектор ГУ ДСНС у Хмельницькій області
Категорія: Загальні новини

     Днями рятувальники 18 Державної пожежно-рятувальної частини спільно із працівниками одного з лісових господарств відпрацювали навички з ліквідації умовної лісової пожежі під час спільного тактико-спеціального навчання на території Хоровицького лісництва.
     За тактичним задумом, внаслідок необережного поводження з вогнем відпочивальників на території Хоровицького лісництва Славутського лісогосподарства виникла верхова пожежа лісового масиву, низова пожежа кущових насаджень та трави загальною площею 1,5 га. На момент прибуття вогнеборців 18 ДПРЧ площа пожежі лісових насаджень склала 1,8 га. Спільними зусиллями рятувальників ДСНС та працівників місцевого лісового підприємства уявну пожежу ліквідовано у найкоротші терміни, із застосуванням первинних засобів пожежогасіння та наявної техніки.
     Учасники заходу впорались із поставленими завданнями, продемонструвавши різні методи боротьби з лісовими пожежами та перевіривши боєздатність спеціалізованої техніки лісівників і рятувальників, готовність особового складу до необхідних дій на випадок виникнення лісової пожежі. Крім того, було відпрацьовано взаємодію та порядок організації підрозділів, що залучаються для гасіння лісових пожеж.
Проте не буде зайвим вкотре нагадати, що пожежна безпека на території лісництв залежить переважно від обачності самих громадян та їхнього бажання берегти довкілля!

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)