< Попередня новина


Відбулась виїздна нарада

28.01.2020 16:47 | давність новини: 31 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     На підприємстві відбулась виїзна виробнича нарада під керівництвом директора Сапожніка В.В., за участі головного інженера, головного лісничого, лісничих, помічників лісничих. Тема наради відповідала вимогам керівництва управління та вимогам сьогодення: «Охорона праці, попередження виробничого травматизму та підвищення культури виробництва, очистка місць лісозаготівлі після завершення рубок у лісгоспі».
     У процесі роботи учасники наради побували на нижньому складі лісгоспу  та у Стриганському, Партизанському та Хоровицькому лісництвах.
     Безпосередньо на об’єктах та ділянках були обговорені правила розробки лісосік за участі валочної машини, здійснення підготовчих робіт, розглянули нормативно-правові аспекти проведення очистки захаращеності, негайного прибирання небезпечних та зависнувших дерев на ділянках суцільних та вибіркових рубок.
     Наголошувалась увага на питаннях взаємодії з суб’єктами підприємницької діяльності при здійсненні лісозаготівель з метою зменшення виробничих ризиків та приватними перевізниками під час погрузки та перевезення лісопродукції, ведення необхідної документації – журналів. 
     По завершенню наради було ухвалено ряд  рішень для сумлінного та практичного виконання правил охорони праці у лісовому господарстві.
 
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)