< Попередня новина


ВІДБУЛИСЬ ПРОФСПІЛКОВІ ЗБОРИ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ ДП «СЛАВУТСЬКИЙ ЛІСГОСП»

5.02.2020 08:52 | давність новини: 24 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     У залі засідань ДП «Славутське лісове господарство» відбулись збори трудового колективу по обговоренню колективного договору профспілкової організації лісгоспу. Участь у зібранні взяли начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Пешко П.С., голова обласної організації профспілки працівників лісового господарства Лісовий В.М., представники всіх підрозділів лісгоспу.
     Розпочали засідання з підсумків діяльності підприємства за минулий рік. З доповіддю на зборах виступив директор лісгоспу Сапожнік В.В., зі співдоповіддю – голова профкому Остапчук М.Н.  Керівник підприємства розповів, про досягнення колективу в 2019 році, та плани роботи на 2020 рік, що всі планові завдання підприємство виконало в повному обсязі. 
     Директор  зазначив, що колектив зробив усе можливе для виконання техніко-економічних показників  і реалізації продукції. Це у свою чергу, дало можливість своєчасно виплачувати заробітну плату, різного роду премії, надавати соціальні пільги пенсіонерам та працівникам підприємства, які передбачені в колективному договорі. На конференції розглянули ряд актуальних питань, які стосувались затвердження плану та організації і проведення заходів культурно-масової роботи, виконання зобов’язань колективного договору та інші поточні питання.  
      Адміністрація і профспілковий комітет  опікуються створенням безпечних умов праці. Дбають у лісгоспі  і про здоров’я своїх працівників та членів їх сімей, витрачають значні кошти на оздоровлення працівників, проводять щорічні медичні огляди працівників. Керівники переконані, що така робота дозволяє зберегти здоров’я і життя працівників, поліпшити умови праці та суттєво знизити ризики травматизму на виробництві.
     Начальник управління акцентував увагу делегатів профспілкової конференції і на негативних факторах, які впливатимуть на ситуацію у поточному році. Петро Степанович наголосив, зокрема, на рішенні Мінфіну №1015 від 04.12.2019 р. про збільшення до 90% розміру відрахувань до Держбюджету частини чистого прибутку, тим самим не залишаючи коштів на розвиток лісгоспів. Тобто може статися, що ніякого технічного переоснащення та модернізації виробництва не відбуватиметься. І як наслідок – зниження конкурентоспроможності лісгоспів. Також до цих наслідків можна віднести і те, що з 1 січня 2019 року збільшилась рентна плата за спец використання лісових ресурсів на 50%. 
     На завершення виступу начальник управління побажав колективу лісгоспу, який у своєму складі має досвідчених і професійних працівників всіх рівнів, стабільності і перспективи, успіхів і впевненості в завтрашньому дні.
     В роботі зборів прийняли участь 79 працівників ДП «Славутське лісове господарство», що складає 73% від працюючих на підприємстві.
     Роботу адміністрації та профспілкового комітету визнано задовільною.
 
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)