< Попередня новина


Відбулося тренування в рамках підготовчих робіт з організації базового лісовпорядкування ДП "Славутський лісгосп"

22.07.2020 14:51 | давність новини: 18 дн.
Категорія: Загальні новини


      Згідно протоколу 1-ї лісовпорядної наради у ДП «Славутський лісгосп» проводяться роботи базового лісовпорядкування працівниками Комплексної лісовпорядної експедиції ВО «Укрдержліспроект». Проектування  комплексу лісогосподарських заходів по організації і веденню лісового господарства спрямовані на отримання кількісної і якісної характеристики лісового фонду і забезпечення невиснажливого використання лісових ресурсів, їх збереження, відтворення та підвищення продуктивності лісів. Попереднє базове  лісовпорядкування на підприємстві було проведено у 2011 році. 
      Напередодні, 21.01.2020року, проведено тренування під керівництвом директора лісгоспу Віктора Вікторовича Сапожніка, його заступників і начальника лісовпорядної партії Комплексної лісовпорядної експедиції ВО Укрдержліспроект» Володимира Васильовича Юсиповича,  а також, за участі інженерів-таксаторів лісовпорядної організації, спеціалістів відділу лісового господарства та  лісничих підприємства.  
      Про маршрут таксаційного ходу, із особливостями порядку проведення окомірної таксації, заповнення карток таксації, присутніх на тренуванні ознайомив начальник лісовпорядної партії Володимир Васильович Юсипович.
       У Кривинському, Партизанському та Хоровицькому лісництвах, для проведення тренування по  визначенню середніх  лісотаксаційних показників  було закладено:
- Тренувальних пробних площадок (ТПП) – 5;
- Тренувальних пробних площ по проведенню рубок догляду в молодняках – 1 (прочищення);
- Тренувальних пробних площадок з обстеження лісових культур – 9,9 га  (4 ділянки);
- Тренувальних пробних площадок з визначення середніх таксаційних показників на ділянках, де проведена вибірково-перелікова таксація лісу – 3 ділянки.  

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)