< Попередня новина


ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ПОСИЛЮЄТЬСЯ

12.05.2020 09:07 | давність новини: 26 дн.
Автор:  Прес-служба ДП "Славутський лісгосп"
Категорія: Загальні новини

     ДП «Славутське лісове господарство» інформує, що 17 квітня 2020 року набрав чинності Закон України від 13.04.20 року №556-ІХ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження рослинного світу».
     Даним законом, зокрема, вносяться зміни до ст..77 Кодексу України про адміністративні правопорушення, яка в новій редакції передбачає, що:
     Порушення вимог пожежної безпеки в лісах - тягне за собою накладення штрафу на громадян від дев'яноста до двохсот сімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двохсот сімдесяти до дев'ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
      Знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем, а також порушення вимог пожежної безпеки лісах, що призвело до виникнення лісової пожежі або поширення її на значній площі,-
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двохсот сімдесяти до дев'ятисот  неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб від шістсот тридцяти до однієї тисячі восьмисот неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Посилюється також відповідальність за знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу у статті 245 Кримінального кодексу України.
     Будьте пильними, неухильно дотримуйтеся, правил пожежної безпеки в лісі, адже охорона його від пожеж – суспільний обов’язок кожного члена суспільства!

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)