< Попередня новина


Виставка «Агро-Поділля-2019»

9.09.2019 16:22 | давність новини: 36 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     7 вересня в Хмельницькому торгово-сервісному центрі «Поділля» відбулася ХХХІІ обласна виставка-ярмарок «Агро-Поділля-2019». У виставці взяли участь аграрії всіх районів Хмельницької області: заклади профтехосвіти, приватні підприємства, акціонерні товариства і звісно державні підприємства Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Всі підприємства продемонстрували кращі зразки своєї продукції. 
     ДП «Славутський лісгосп» на виставці представили продукцію побічного користування: мед натуральний, як у чистому вигляді, так і з різноманітними добавками, варення з лісових ягід, сушені ягоди чорниці, терену, глоду, горобини чорної, віники банні, мітли, дрова для мангалу, тріску для копчення, деревяні підвазонники та різноманітні подарункові набори. Крім побічного користування на виставці можна було придбати декоративний посадковий матеріал та сіянці основних лісоутворюючих порід (сосни, дуба, модрини) із закритою кореневою системою. Дану продукцію можна придбати у торгівельному павільйоні «Лісовичок», що поблизу села Крупець Славутського району. 
     Такий широкий асортимент став можливим завдяки тому, що наше підприємство два роки наполегливо реалізовує програму стратегічних напрямків розвитку лісового господарства Хмельниччини, яке сьогодні є одним з передових у лісовій галузі держави.
 
          Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)