< Попередня новина


Виставка "АГРО ПОДІЛЛЯ - 2019"

9.09.2019 13:12 | давність новини: 272 дн.
Автор:  Прес-служба ДП “Новоушицьке лісове господарство”
Категорія: Загальні новини

7 вересня 2019 року на території Торгово Сервісного Центру «Поділля» м. Хмельницький відбулась 32 агропромислова виставка-ярмарок «Агро Поділля-2019». Понад 350 учасників з різних куточків Хмельниччини презентували на виставці свою техніку, обладнання та продукцію.
Свій стенд представило і Хмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства. Широкий асортимент продукції, починаючи із декоративного посадкового матеріалу та сіянців лісових порід, деревної продукцію та закінчуючи дарами лісів (ягодами, деревними соками та фруктами) представили лісогосподарські підприємства.
ДП “Новоушицьке лісове господарство” на виставці широко подало колекцію декоративних саджанців власного вирощування. Було представлено 32 видів як листяних так і хвойних декоративних порід 2 – 5 років вирощування. Декоративні рослини були представлені різних форм (кулясті, плакучі, колоновидні та ін.), забарвлення та розмірів. Також підприємством було представлено іншу продукцію власного виробництва: продукти бжільництва (мед, пилок та віск), продукти садівництва (яблука та груші), лікарська сировина (плоди суниці лісової, аронії чорноплідної, шипшини та глоду, калини та горобини червоної, терену і дерену,  консервовані та сушені гриби, зерно сої, тріска паливна, віники для лазні.
Відвідувачі підходили, фотографувалися, купували експонати та брали прайси підприємства по вартості декоративного посадкового матеріалу безпосередньо на полях підприємства.

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)