< Попередня новина


Вітаємо Грубого Леоніда Дмитровича з ювілеєм!

29.07.2019 08:43 | давність новини: 184 дн.
Категорія: Загальні новини

     Колектив підприємства вітає зі славним ювілеєм людину, яка все життя присвятила лісу і пройшла весь ланцюжок лісівничих професій від помічника лісничого до головного лісничого найкращого лісового господарства України.
     Сумлінний та досвідчений працівник лісового господарства Хмельниччини. І вже понад 42 роки працює у лісовому господарстві.  Справжній український патріот, який покращує своєю невтомною працею лісовий фонд Славутчини. Все трудове життя займається охороною та примноженням лісів. Активний наставник молодих лісівників. Для своїх молодших колег – він є гідним прикладом для наслідування. Впроваджує передовий міжнародний лісогосподарський досвід. Практикує нові схеми створення лісових культур. Нагороджений Почесним знаком «Відмінник лісового господарства», нагороджений іменним годинником Голови Держагенства, присвоєно знання «Почесний член товариства лісівників України, неодноразово заносився на обласну Дошку Пошани та Дошку Пошани лісгоспу, нагороджений неодноразово Грамотами  Держлісагенства та Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.  Депутат Славутської міської ради чотирьох скликань.
     Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, нових творчих здобутків і наснаги в усіх починаннях. Доля нехай дарує Вам вірних друзів та надійних партнерів, найкращі задуми втілюються в життя, людське тепло і вдячність за добрі справи завжди зігрівають Вас, а мир, злагода і добробут супроводжують Вас і Вашу родину. 
 
З повагою,
Директор Славутського лісгоспу                       В.В. Сапожнік

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)