< Попередня новина


Заходи профілактики від вірусних інфекцій. Безпека і охорона життя найдорожчі!

16.03.2020 10:00 | давність новини: 12 дн.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

 Всесвітня організація охорони здоров’я та органи охорони здоров’я в усьому світі вживають заходів щодо стримування спалаху COVID – 19. Керівництво ДП «Славутський лісгосп» звернулося з проханням до працівників скасувати, або відтермінувати поїздки, контролювати свій фізичний стан та періодично вимірювати температуру. При найменших ознаках респіраторного захворювання (підвищеної температури та сухого кашлю) працівник повинен самоізолюватись та викликати сімейного лікаря. Працівники мають повідомляти про підозру на захворювання безпосередніх керівників і відділ кадрів.  Своєчасно запроваджені профілактичні заходи можуть скоротити втрачені робочі дні через хворобу та зупинити або сповільнити розповсюдження COVID-19, якщо він потрапляє на одне з наших робочих місць.
     На підприємстві створена комісія, яка буде інструктувати з безпеки життєдіяльності та заходи щодо профілактики грипу, гострих респіраторних захворювань. На підприємстві посилено протиепідемічний режим та проводяться  дезінфекції усіх приміщень. Виробничі приміщення оснащені антисептичними засобами.
     Т. в. о. директора ДП «Славутський лісгосп» В.В. Сапожнік скасував всі планові заходи, масові акції та наради у диспетчерській службі. Більшість нагальних питань будуть вирішуватись у телефонному режимі.
     Нагадаємо рекомендації МОЗ України як можливо інфікуватись:
торкаючись забруднених поверхонь чи предметів, а потім торкаючись очей, носа чи рота;
через повітряно-крапельний шлях від хворого, стоячи на відстані одного метра від інфікованої особи;
     Більшість осіб, які інфіковані відчувають легкі симптоми хвороби та з часом одужують. Однак перебіг хвороби може бути більш складним та супроводжуватись  ускладненнями такими як пневмонія. Такі хворі потребують термінової госпіталізації.
     З допомогою полоскання і зволоження слизових оболонок солевими розчинами ви підтримуєте місцевий імунітет – це реальна ефективна міра профілактики.
     Просимо всіх працівників з розумінням та відповідальністю ставитися до свого здоров’я, уникати масових скупчень людей, по можливості не відвідувати різного роду святкувань, дотримуватись гігієни миття рук, старатися обмежуватися домашнім затишком.
    Пам’ятайте що любов, усмішка, хороший настрій, оптимізм – це головна запорука перемоги над коронавірусом.
     Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)