< Попередня новина


Запобігання та протидія пожежам в екосистемах – пріоритетне завдання для лісівників

20.05.2019 16:26 | давність новини: 1 р.
Автор:  Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»
Категорія: Загальні новини

     17 квітня у  ДП «Славутське лісове господарство» під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Кальніченко В.І. відбулось виїзне засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації з питань запобігання виникнення пожеж в екосистемах протягом 2019 року та профілактики і попередження загибелі та травмування людей від нещасних випадків невиробничого характеру. Участь у засіданні взяли перші заступники голів райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських (міст обласного значення) рад, керівники обласних відомств, керівники державних та комунальних лісокористувачів області, начальники управлінь, відділів, секторів, головні спеціалісти з питань цивільного захисту населення райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міських рад.
     Надзвичайно змістовним та повчальним відбулось перше практичне заняття виїзного засідання, про принципи влаштування місць відстою транспорту, місць організованого відпочинку населення державними лісокористувачами, на прикладі рекреаційної зони «Лісовичок» на трасі Нетішин – Славута, проведене директором ДП «Славутський лісгосп» Віктором Вікторовичем Сапожніком.
     «Цього року ми вже фіксуємо негативну статистику щодо збільшення пожеж в екосистемах. Найбільше загострення ситуації очікується у травні, коли люди розпочинають масове відвідування лісових масивів та в липні-серпні під час спалювання пожнивних залишків. Саме тому необхідно терміново вжити ряд превентивних заходів з метою запобіганню виникнення пожеж в екосистемах. В першу чергу, посилити профілактичну роботу з громадянами, проводити посилений моніторинг пожежної обстановки», - зазначила заступник Славутського міського голови Солоха Т.І.
     «Запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах є вкрай важливим питанням, особливо на даний час. Адже розпочинається спекотний період і саме тому необхідно вжити всіх заходів аби не допустити масових загорань у лісах, на торфовищах, сільгоспугіддях. Ми повинні продемонструвати злагоджені дії всіх відомств», - сказав перший заступник начальника обласного управління лісового господарства Павло Степанович Золотий.                                                   
 
   Прес-служба ДП «Славутський лісгосп»

Коментарів (0)

Коментарі відсутні

Написати новий коментар (всі поля обов`язкові):


(I can not read the code)